Кабмін вніс зміни в порядок проведення зустрічних звірок - Економіка - dt.ua

Кабмін вніс зміни в порядок проведення зустрічних звірок

31 березня, 2017, 18:28 Роздрукувати

Більшість змін стосуються оформлення результатів звірок, порядку направлення запитів і довідок про результати.

Кабмін відкоригував порядок проведення зустрічних звірок © Василь Артюшенко, DT.UA

Кабінет міністрів вніс зміни в Порядок проведення контролюючими органами зустрічних звірок. При цьому відбулися зміни у механізмі проведення зустрічних звірок, оформлення їх результатів, порядку направлення запитів і довідок про результати зустрічних звірок суб'єктів господарювання. Про це йдеться у відповідному постанові Кабміну №193 від 29 березня 2017 року.

"У разі необхідності проведення зустрічної звірки контролюючий орган (ініціатор) надсилає контролюючому органу (виконавцю), до компетенції якого віднесено реалізацію повноважень щодо здійснення податкового контролю щодо суб'єкта господарювання, запит про проведення зустрічної звірки для підтвердження даних, отриманих від платника податків та інших суб'єктів інформаційних відносин", - йдеться в тексті документу.

Зустрічна звірка може бути проведена контролюючим органом (ініціатором) самостійно. Але тільки за умови, якщо здійснення податкового контролю щодо цього суб'єкта господарювання віднесено до його компетенції.

Крім того, за результатами проведеної зустрічної звірки складається довідка у двох примірниках, яка підписується суб'єктом господарювання або його законним представником і посадовими особами контролюючого органу, які її проводили, та реєструється в контролюючому органі.

"Один примірник довідки у 10-денний строк вручається особисто суб'єкту господарювання або його представнику під розписку або надсилається в порядку, визначеному статтею 42 Податкового кодексу України", - йдеться в постанові.

Читайте також: У Кабміну немає законної можливості звільнення керівництва НАЗК – Петренко

Національне агентство по запобіганню корупції перевірило близько трьох тисяч поданих електронних декларацій чиновників.

 

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №47, 7 грудня-13 грудня Архів номерів | Зміст номеру < >