На Закарпатті більше чотирьох тисяч жителів залишилися без газу

Поділитися
На Закарпатті більше чотирьох тисяч жителів залишилися без газу Подача блакитного палива припинена у 16 сіл © Хуст NEWS
Підприємство "Закарпатгаз" працює над усуненням аварії на трубопроводі.

В Ужгородському та Берегівському районах Закарпатської області залишилися без газопостачання 16 сіл в результаті витоку газу з газопроводу середнього тиску в районі села Красне. Про це інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

"Автоматика зупинила газопостачання на ділянці труби від Чопа до Берегового. Без газу залишилися 4298 абонентів в селах Красне, Тисауйфолу, Тисаашвань, Тисаактелек, Салівка, Петрівка, Демичев, Тисаактелек, В. Добронь, Бакош, Свобода, Батєво, Данилівка, Есень, Бадів", - йдеться в повідомленні.

У "Закарпатгаз" повідомили, що почали відновлювальні роботи у суботу, 19 січня, о 17:30. Встановлено, що аварія сталася на підвідному газопроводі в Батьово через зсув. До ліквідації аварії залучили 11 одиниць спецтехніки та 58 слюсарів підприємства.

Раніше повідомлялося, що з 1 травня 2019 року Кабмін планує чергове підвищення тарифів на газ для населення, яке може скласти 20%.

Як писало DT.UA, тема підвищення цін газу як для промислового виробника, так і для населення є перманентною. На ній спекулюють і заробляють усі без винятку: і ті, хто підвищує ціни, і ті, хто критикує таке рішення. А ось страждає від цього споживач - собівартість видобутку газу - 2,5 тис. грн за тисячу кубометрів, платимо майже 7 тис. грн.

Нагадаємо, в грудні "Нафтогаз" знизив ціну для промспоживачів на 17% – до 11 тисяч 152 гривень 80 копійок за 1 тисячу кубометрів газу (з ПДВ) на умовах передоплати і до 12 тисяч 180 гривень без передоплати.

Результати видобутку природного газу за 2018 рік склали близько 21 млрд кубометрів, що на 1,5% більше, ніж у 2017-му. З одного боку, позитивна тенденція приросту триває вже третій рік поспіль. З іншого - темпи приросту незначні, і заявлені амбітні плани Кабінету міністрів України щодо збільшення видобутку власного газу до 27-28 млрд кубометрів до 2020 р. виглядають нереалістичними. Детальніше про стан ринку газовидобутку читайте у статті Геннадія Кобаля "Місце під сонцем" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі