Депутата від "Слуги народу" спіймали на кнопкодавстві

Відео
Поділитися
Депутата від "Слуги народу" спіймали на кнопкодавстві Менш, ніж за годину до інциденту Разумков закликав депутатів не кнопкодавити
"Відзначилася" народна обраниця від 189-го мажоритарного округу Олена Копанчук.

Нова Рада – старі звички. Незважаючи на оголошену "Слугою народу" війну кнопкодавству в Раді, періодично деяких народних обранців "тягне на старе". Причому 11 вересня у кнопкодавстві викрили депутата Ради від "Слуги народу" Олену Копанчук від 189-го мажоритарного округу, повідомляє громадський рух "Чесно".

За даними аналітиків "Чесно" під час голосування за законопроект про будівельні норми щодо вдосконалення нормування у будівництві (№1052) Олена Копанчук скористалася не тільки своєю кнопкою, але і кнопкою пульта свого колеги по партії, який сидить праворуч, народного депутата від 20-го мажоритарного округу В'ячеслава Рубльова. Це сталося о 13:32, у результатах поіменного голосування в Раді вказується, що обидва голоси пройшли "за".

При цьому менш, ніж за годину до інциденту, голова партії "Слуга народу", спікер Дмитро Разумков на засіданні Ради закликав народних депутатів утриматися від кнопкодавства, назвавши це явище неприпустимим.

10 вересня впіймали на кнопкодавстві позафракційного народного депутата-мажоритарника Олександра Ковальова – він натиснув кнопку свого колеги Максима Єфімова. Також 10 вересня аналітики "Чесно" заявили, що 3 вересня під час другої сесії Ради на кнопкодавстві спіймали ще одного депутата і теж від "Слуги народу" – Сергія Литвиненка, таким чином, першим кнопкодавом нової Ради можна вважати саме його, а не Ковальова.

Нагадаємо, 3 вересня Верховна Рада України, як і прогнозувало DT.UA, внесла зміни до статті 80 Конституції України, яким скасувала депутатську недоторканість із 1 січня 2020 року. Рішення підтримали 373 депутати – представники усіх депутатських фракцій, за винятком "Опозиційної платформи – За життя". Того ж дня спікер Дмитро Разумков підписав проект закону і направив його президентові.

Крім того, Верховна Рада направила до Конституційного суду сім законопроектів про внесення змін до Основного Закону: законопроекти про скасування адвокатської монополії, про повноваження президента створювати регуляторні органи, призначати і звільняти директорів НАБУ і ДБР, про законодавчу ініціативу народу, про парламентських уповноважених у різних сферах, про скорочення кількості народних депутатів до 300 і закріплення пропорційної виборчої системи, про позбавлення депутатів повноважень за "кнопкодавство" і прогули, і про право Ради створювати консультативні та дорадчі органи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі