У Лівії безпілотники знищили український літак ІЛ-76ТД з гуманітарним вантажем

Поділитися
У Лівії безпілотники знищили український літак ІЛ-76ТД з гуманітарним вантажем Екіпаж встиг покинути палаючий літак, вантаж і літак знищено
Літак привіз до Лівії гуманітарний вантаж міжнародного Червоного Хреста

В аеропорту Місрата (Лівія) після трьох годин ночі за київським часом після посадки був обстріляний з дронів український літак, який привіз гуманітарний вантаж Червоного Хреста.

В аеропорту Місрата в Лівії ударами з дронів знищений літак ІЛ-76ТД української компанії Скайавіатранс з гуманітарним вантажем Міжнародної Організації Червоного Хреста, повідомляє LIGA.net , з посиланням на директора компанії Олену Малахову.

Літак виконував рейс з Анкари в Місрату з гуманітарним вантажем в рамках співробітництва з Міжнародною Організацією Червоного Хреста. За словами Малахової, у компанії є всі документи, що підтверджують це.

Приблизно в 3:17 ночі (за київським часом), відразу після прибуття борту в аеропорт Місрата, коли почалося вивантаження товару, літак був обстріляний за допомогою безпілотників.

Перший снаряд влучив у праве крило, після чого почалася пожежа. Частина екіпажу до того часу вже покинула борт. Кілька людей у момент удару були в літаку, але встигли евакуюватися. Зараз екіпаж знаходиться в безпеці. Постраждалих немає.

За словами директора компанії, було кілька пострілів. Літак повністю знищений вогнем.

Малахова зазначила, що в нападі брали участь два дрони, один з яких здійснював фото - і відеофіксацію. Через 40 хвилин після інциденту, за її словами, фото і відео удару з'явилися на сайтах російських ЗМІ і блогерів.

З опівночі 21 липня в Донбасі почало діяти чергове "літнє перемир'я", погоджене Тристоронньою контактною групою (ТКГ) на засіданні 17 липня. У квітні російська сторона в ТКГ двічі відмовлялася погоджувати ініційоване Україною "великоднє перемир'я", запровадження "хлібного" зривалося двічі.

Воно стало вже 20-м від початку війни в Донбасі й на другу добу було порушено бойовиками. 22 липня на Луганщині окупанти упродовж десяти хвилин вели вогонь з піхотного озброєння.

26 червня українські підрозділи під контролем ОБСЄ були відведені від Станиці Луганської. Переговори щодо розведення сил і засобів поблизу Станиці Луганській почалися ще в 2016 році, однак розпочати процес заважали регулярні обстріли бойовиків "ЛНР".

5 серпня новим командувачем ООС призначено генерал-лейтенанта Володимира Кравченка. Він змінив на посаді генерал-лейтенанта Олександра Сирського, якого того ж дня призначено командувачем Сухопутних військ ЗСУ. Офіційно антитерористичну операцію (АТО) на сході України було завершено 30 квітня 2018 року, натомість розпочато операцію ОС.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі