У Пентагоні оцінили повноту надання військової допомоги Україні в 2019 році

Поділитися
У Пентагоні оцінили повноту надання військової допомоги Україні в 2019 році У Міноборони США поскаржилися на заполітизованість теми військової допомоги Україні © miroved.com
Міністерство оборони США контролює використання виділених Конгресом коштів за призначенням.

Міністерство оборони США у 2019 році надало Україні військову допомогу, затверджену Конгресом, у повному обсязі, запевнили в Пентагоні.

"Уся допомога виділена і спрямована до України відповідно до вимог Конгресу і вказівок, які ми отримали, за винятком дуже невеликої частини", - повідомив речник Пентагону Джон Хоффман 17 січня, коментуючи звіт Рахункової палати США, передає "Голос Америки".

При наданні допомоги Україні Пентагон намагався проконтролювати витрачання коштів за призначенням. За словами Хоффмана, це питання "занадто політизоване".

Представник Пентагону зазначив, що при передачі допомоги важливо виключити будь-яку корупційну складову, щоб гроші були витрачені згідно з рішенням Конгресу.

Нагадаємо, 15 січня Палата представників більшістю голосів ухвалила резолюцію з іменами "менеджерів імпічменту" для подальших слухань щодо президента країни Дональда Трампа. Призначення "менеджерів імпічменту" наділяє їх повноваженнями надіслати статті звинувачення проти Трампа в Сенат.

31 жовтня Палата Представників проголосувала за процедуру імпічменту, визначивши порядок публічних слухань, допиту свідків, права й обов'язки учасників процесу.

Перед цим протягом місяця члени трьох комітетів нижньої палати Конгресу проводили розслідування щодо Дональда Трампа, підставою для якого стала скарга анонімного представника розвідувального співтовариства. Інформатор підозрює Трампа у використанні свого становища для втручання в президентські вибори 2020 року.

З 13 по 21 листопада в Конгресі тривали відкриті слухання. На них свідчили тимчасовий повірений у питаннях США в Україні Вільям Тейлор і заступник помічника держсекретаря Джордж Кент, експосол США в Україні Марі Йованович, співробітники РНБ Олександр Віндман і Тім Моррісон, помічниця віце-президента Майка Пенса Дженніфер Вільямс, колишній спецпредставник Держдепартаменту Курт Волкер, голова представництва США в ЄС Гордон Сондленд та інші свідки.

За підсумками слухань Трампу висунули звинувачення у зловживанні владою і перешкоджанні роботи Конгресу.

Докладніше про імпічмент президента Трампа, мету республіканців і демократів, а також про те, яке відношення американські міжпартійні розборки мають до України, читайте в матеріалі Олександра Хари "Полювання "слонів" на "віслюків" в українському сафарі" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі