Зеленський написав колонку про формулою майбутнього для України - Політика - dt.ua

Зеленський написав свою першу колонку для журналу

12 грудня, 2019, 15:15 Роздрукувати

У ній президент, зокрема, визначив національну ідею.  

© Сайт президента України

Президент України Володимир Зеленський підготував свою першу авторську колонку з моменту його обрання президентом, в якій говорить про п'ять складових "формули майбутнього" для України. Згідно з інформацією видання НВ, вона вийде у спецвипуску журналу "Світ у 2020", присвяченому прогнозами світових лідерів думок на 2020-й рік.

У своєму першому матеріалі глава держави визнає, що зараз наша країна не може претендувати на глобальне лідерство "у розмірах території, військової міці та обсягах видобутку корисних копалин" або ж "у технологіях та промисловому потенціалі".

"Але ми точно можемо стати краъною, яка найдинамічніше розвивається. Країною з найшвидшим темпом позитивних змін — не тільки в економіці, але й у всіх сферах життя. Можемо довести, що неможливе можливе. Довести це друзям, ворогам, але насамперед — самим собі", — стверджує Зеленський.

За його словами,"формула майбутнього для України" складається з п'яти складових:

Перша — мир. "Без миру ніякого розвитку бути не може. Ми хочемо миру на наших умовах. Тобто з поверненням Україні територій і наших людей".

Друга — "ефективні інститути і прозорі правила гри, обов'язкові для усіх". Сюди він включає перемогу над корупцією і справедливі суди, рівність усіх перед законом, захист прав власності.

Третя — інвестиції: "...знадобиться прибрати непрохідні бар'єри і непотрібні регулювання, що гальмують розвиток бізнесу".

Четверта — "якісно інша інфраструктура": "І це не тільки дороги, хоча дороги — в першу чергу. Це все те, що допомагає людині жити і добиватися успіху в Україні. Інфраструктура медична та освітня, цифрова та енергетична, фінансова та комунальна"

І п'ята — народовладдя. "Не декларативне, а реальне. Механізм, який дозволить людям впливати на рішення влади — від рівня громади до рівня президента".

"Вступаючи на посаду президента, я говорив про те, що наша національна ідея – об'єднавшись, зробити неможливе. Тільки це дозволить вийти на глобальний рівень і розмовляти з усім світом на рівних", — заявляє Зеленський.

Читайте також: Нам треба випити кави: Мендель відтягнула від Зеленського американського кореспондента

Зазначимо, що будучи кандидатом у президенти і пізніше ставши главою держави, Зеленський довгий час уникав спілкування з журналістами і, зокрема, не хотів відповідати на стратегічно важливі питання про розвиток країни. Першим повноцінним досвідом його спілкування зі ЗМІ став так званий пресмарафон у жовтні.

За матеріалами: Новое время /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1277, 11 січня-17 січня Архів номерів | Зміст номеру < >