"Челсі" розгромив "Арсенал" у фіналі Ліги Європи

"Челсі" розгромив "Арсенал" у фіналі Ліги Європи Азар став героєм матчу © chelseafc.com
Дубль оформив Еден Азар.

"Челсі" розгромив "Арсенал" в англійському фіналі Ліги Європи з рахунком 4:1.

Вирішальний поєдинок відбувся в Баку на Олімпійському стадіоні.

Перший тайм пройшов без голів. Після перерви "сині" швидко відкрили рахунок: Емерсон підключився до атаки і подав у штрафну на Олів'є Жиру, а той у падінні відправив м'яч у ближній кут.

Минуло трохи більше десяти хвилин і "аристократи" подвоїли перевагу зусиллями Педро, який розстріляв ворота після пасу Едена Азара. Через кілька хвилин "Челсі" заробив пенальті за фол на Жиру, який реалізував Азар.

На 69-й хвилині Алекс Івобі потужним ударом зльоту скоротив відставання "канонірів", але Азар оформив дубль та поставив крапку в матчі - 4:1.

"Челсі" вдруге у своїй історії став переможцем Ліги Європи і отримав путівку в груповий етап Ліги чемпіонів сезону-2019/20.

"Челсі" - "Арсенал" - 4:1
Голи: Жиру, 49, Педро, 60, Азар, 65 (з пенальті), 72 - Івобі, 69

"Челсі": Аррісабалага - Аспілікуета, Крістенсен, Давід Луїс, Емерсон - Канте, Жоржиньо, Ковачич (Барклі, 76) - Педро (Вілліан, 71), Жиру, Азар (Дзаппакоста, 89)

"Арсенал": Чех - Папастатопулос, Косельні, Монреаль (Гендузі, 66) - Мейтленд-Найлс, Торрейра (Івобі, 66), Джака, Колашинац - Озіл (Уіллок, 77) - Ляказетт, Обамеянг

Попередження: Педро, Крістенсен