"Динамо" не змогло обіграти "Брюгге" і вилетіло з Ліги чемпіонів

"Динамо" не змогло обіграти "Брюгге" і вилетіло з Ліги чемпіонів "Динамо" вилетіло в Лігу Європи © twitter.com
Київська команда продовжить свій шлях у Лізі Європи.

У вівторок, 13 серпня, київське "Динамо" приймало на своєму полі бельгійський "Брюгге" в рамках другого матчу третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

У першому таймі команди обмінялися голами - точні удари на рахунку Буяльського і Делі. Відразу після перерви Шепелєв вдало зіграв на добиванні та вивів господарів вперед, але бельгійцям знову вдалося відігратися в кінцівці зустрічі.

На 88-й хвилині Вормер забив другий м'яч "Брюгге" і фактично поховав шанси киян на плей-офф кваліфікації. У додатковий час команди забили по голу і завершили гру внічию - 3:3.

"Динамо" програло перший матч на виїзді (0:1), тому вилетіло з Ліги чемпіонів і виступить на груповому етапі Ліги Європи.

"Динамо" - "Брюгге" - 3:3 (перший матч - 0:1)

Голи: Буяльський, 6, Шепелєв, 50, Мехеле, 90 (автогол) - Делі, 38, Вормер, 88, Опенда, 90

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Буяльський, Шепелєв (Соль, 83), Андрієвський, Циганков, Родрігес, Вербич (Бесєдін, 68)

"Брюгге": Міньоле, Мата, Мехеле, Делі, Соболь, Вормер, Рітс, Ванакен, Тау, Окереке (Опенда, 81), Бонавентура (Діатта, 52)

Попередження: Миколенко, Кадар, Бурда - Тау, Мата, Окереке, Ванакен, Опенда

Видалення: Бурда - Тау

"Динамо" - "Брюгге" - 3:3: огляд матчу, відео голів.