"Динамо" розібралося з "Олімпіком" у скороченому товариському матчі

"Динамо" розібралося з "Олімпіком" у скороченому товариському матчі Георгій Цітаішвілі оформив дубль за дві хвилини © ФК Динамо
Гра тривала всього один годину.

Київське "Динамо" провело другий товариський матч перед поновленням чемпіонату України з футболу.

Підопічні Олексія Михайличенка у грі, яка складалася з двох таймів по 30 хвилин, здолали донецький "Олімпік" - 2:0.

Два голи за дві хвилини до початку першого тайму на свій рахунок записав Георгій Цітаішвілі.

"Динамо" - "Олімпік" - 2:0

Гол: Цітаішвілі (2, 4)

"Динамо" (1-й тайм): Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Буяльський, Дуелунд, Цітаішвілі, Вербич, Русин

"Динамо" (2-й тайм): Бойко, Сирота, Забарний, Шепелєв, Андрієвський, де Пена, Кадірі, Караваєв, Сухоручко, Соль, Кендзьора (Беніто, 45)

Чемпіонат України з футболу буде поновлено 30 травня.

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" розгромив "Оболонь-Бровар" в товариському матчі.