"Київ-Баскет" зіграв внічию з австрійцями у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів

"Київ-Баскет" зіграв внічию з австрійцями у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів "Київ-Баскет" стартував у першому раунді кваліфікації © ФБУ
Кияни здобули виїзну нічию.

Вчора, 17 вересня, в першому поєдинку кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів український "Київ-Баскет" на виїзді зіграв внічию з австрійським "Капфенбергом".

Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Перший матч

"Капфенберг" (Австрія) – "Київ-Баскет" (Україна) - 66:66 (22:19, 13:16, 17:13, 14:18)

"Капфенберг": Вуйошевич (31+5 підбирань)

"Київ-Баскет": Шефферд (14), Едвін (13), Хілл (11+6 підбирань)

Матч у відповідь відбудеться в п'ятницю, 20 вересня, у київському Палаці спорту. Переможець протистояння в наступному раунді зустрінеться з "Бургосом".

Нагадаємо, у фіналі минулого сезону чемпіонату України южненський "Хімік" в трьох матчах обіграв "Київ-Баскет" і третій раз у своїй історії став чемпіоном України з баскетболу.

Бронзовим призером став БК "Запоріжжя", який у протистоянні за третє місце обіграв "Дніпро".

Раніше "Дніпро" обіграв "Хімік" у першому матчі баскетбольного Суперкубка України.