"Шахтар" обійшов "Динамо" за кількістю трофеїв в українській історії

"Шахтар" обійшов "Динамо" за кількістю трофеїв в українській історії "Шахтар" випереджає "Динамо" на один трофей © ФК Шахтер
У період незалежності донеччани здобули вже 35 трофеїв.

Вчора, 20 червня, "Шахтар" обіграв "Олександрію" і завоював черговий чемпіонський титул в Україні.

Для "гірників" трофей став 35-м у часи незалежної України і за цим показником вони обійшли "Динамо" (у киян 34 трофея з 1991 року).

Зазначимо, що цей титул став для "Шахтаря" 13-м в історії, стільки ж в їх колекції і Кубків України. Крім того, донеччани 8 разів вигравали Суперкубок України і один раз Кубок УЄФА.

Також чемпіонство стало першим для "Шахтаря" під керівництвом Луїша Каштру, який очолив команду минулого літа, а також четвертим поспіль.

"Динамо" може наздогнати донеччан вже найближчим часом, якщо виграє Кубок України. У вирішальному матчі турніру київський клуб зустрінеться з переможцем пари "Маріуполь" – "Ворскла".

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" встановив рекорд по швидкості завоювання чемпіонського титулу.