Україна завоювала рекордну кількість медалей на Європейському олімпійському фестивалі

Україна завоювала рекордну кількість медалей на Європейському олімпійському фестивалі 12 медалей на рахунку гімнастів © НОК України
Українські юнаки здобули 25 нагород.

Збірна України завоювала 25 медалей на літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який сьогодні, 27 липня, завершився в азербайджанському Баку.

Українські спортсмени виграли 8 золотих, 7 срібних і 10 бронзових нагород. В загальнокомандному заліку Україна посіла шосте місце.

Зазначимо, що це рекордна кількість нагород за всю історію виступів українців на змаганнях.

На турнірі Україну представляли 68 атлетів, які виступали в семи видах спорту: велоспорт, волейбол, дзюдо, легка атлетика, плавання, спортивна боротьба та спортивна гімнастика.

Наступний літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль у 2021 році буде приймати словацька Банська-Бистриця.

Раніше повідомлялося про те, що Україна фінішувала у топ-10 медального заліку юнацької Олімпіади.