Українець Яремчук відзначився гольовою передачею за бельгійський "Гент" у Лізі Європи

Українець Яремчук відзначився гольовою передачею за бельгійський "Гент" у Лізі Європи Яремчук вдало розпочав новий сезон © kaagent.be
Український футболіст допоміг своїй команді перемогти.

Український нападник "Гента" Роман Яремчук віддав результативну передачу у першому матчі плей-офф Ліги Європи з "Рієкою" (2:1).

Українець вийшов у стартовому складі бельгійської команди. На 57-й хвилині Яремчук асистував Лорану Депуатру, який зробив рахунок 1:1. На 83-й хвилині Роман був замінений.

Зазначимо, що для 23-річного Яремчука це вже третій ассист в нинішньому сезоні. Також на рахунку форварда 6 голів у 7 матчах за "Гент".

Нагадаємо, Яремчук підписав чотирирічний контракт з "Гентом" влітку 2017 року.

У минулому сезоні форвард національної збірної України відзначився 12 голами і 3 результативними передачами в 45 матчах "Гента" у всіх турнірах.

Також у червні Яремчук відзначився дебютними забитими голами у складі збірної України, забивши команд Сербії та Люксембургу.

Раніше повідомлялося про те, що Яремчук відзначився голом у Лізі Європи.