Українські легкоатлетки завоювали п'ять медалей на командному матчі США – Європа

Українські легкоатлетки завоювали п'ять медалей на командному матчі США – Європа Левченко встановила особистий рекорд © Sport Arena
У Мінську пройшов легкоатлетичний матч.

Українські легкоатлетки завоювали п'ять медалей в рамках легкоатлетичного матчу між збірними США і Європи, який завершився у Мінську.

Юлія Левченко виграла змагання зі стрибків у висоту. Більш того, 21-річна українка встановила особистий рекорд, взявши планку в 2,02 м.

Ще одна українка, Ірина Геращенко, посіла друге місце у цій дисципліні, показавши результат в 1,98 м.

Ганна Рижикова стала найкращою в забігу на 400 метрів з бар'єрами, Марина Бех-Романчук стала володаркою срібної нагороди у стрибках у довжину (її результат - 6.73 метра), а Ольга Ляхова фінішувала другою в забігу на 800 м (2 хвилини 04,90 секунди).

Зазначимо, що медалі українських спортсменок допомогли Європі обіграти команду США. Європейці за підсумками змагань набрали 724,50 очки, американці - 601,50.

Раніше повідомлялося про те, що українські легкоатлетки завоювали три медалі чемпіонату Європи.