Перший заступник Скалецької втік із брифінгу під час запитання про скандал у МОЗ

Поділитися
Перший заступник Скалецької втік із брифінгу під час запитання про скандал у МОЗ
А радник нової міністерки фактично вигнав журналістів з брифінгу, пообіцявши відповісти на їхні запитання у приватному порядку.

Перший заступник нової очільниці МОЗ Андрій Семиволос обірвав брифінг 26 вересня втечею із зали після незручного запитання журналістів "Радіо Свобода". Відео журналісти опублікували на сторінці у Twitter.

Під час брифінгу вони запитали Семиволоса про скандал з "вичавлюванням" з Міністерства охорони здоров'я членів команди Уляни Супрун, згортанням реформ і недопуском співробітників на робочі місця. Однак Семиволос запитання не слухав, замість цього заступник керівниці МОЗ розмовляв із радником Зоряни Скалецької Дмитром Раімовим.

Навіть не дослухавши запитання, перший заступник Скалецької швидко залишив залу, нічого не пояснюючи присутнім на брифінгу журналістам. Замість нього виправити ситуацію спробував Дмитро Раімов. Він пояснив незадоволеним журналістам, що Андрій Семиволос має бути терміново присутній "на нараді" в іншому місці.

Чому про нараду не повідомили заздалегідь, радник міністерки не пояснив, замість цього Раімов фактично вказав журналістам на двері, запропонувавши тим з них, які мають запитання до нього, а не до Семиволоса відповісти на них в приватному порядку "на камеру чи диктофон". І, як і Андрій Семиволос, пішов із зали.

Нагадаємо, 24 вересня працівники Міністерства охорони здоров'я виступили з відкритим листом до прем'єр-міністра Олексія Гончарука щодо ситуації в міністерстві. У ньому зазначається, що попри задекларовану новопризначеним керівництвом міністерства стратегію продовження реформи медицини, насправді робота МОЗ уже майже місяць як паралізована, а від керівників директоратів вимагають звільнення.

Серед переліченого вказано на відсутність підписів під документами щодо закупівель та поставки ліків для важкохворих пацієнтів; заблоковані закупівлі машин екстреної медичної допомоги, призупинено процес автономізації низки крупних медичних закладів, як от Інститут раку, Інститут серця та ОХМАТДИТ, блокування документів та рішень для нормальної роботи Національної служби здоров'я, яка забезпечує роботу та фінансування понад 1000 медичних закладів первинки та програма "Доступні ліки".

У коментарі DT.UA генеральний директор Департаменту медичних послуг Оксана Сухорукова зазначила, що тиск на працівників почався майже відразу після зміни міністра. Зазначимо, що керівники директоратів були обрані на посади в Міністерстві охорони здоров'я на основі результатів незалежних конкурсів.

При цьому раніше нова очільниця МОЗ Зоряна Скалецька заявила, що реформа медицини продовжуватиметься у тому ж вигляді, в якому її планував попередній Кабмін, однак її другий етап стартує не 1 січня, а 1 квітня 2020 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі