Українські військові відпрацювали дії в умовах різкої зміни обстановки у зоні ООС

Фото
Поділитися
У масштабних тренуваннях брали участь підрозділи сухопутних і танкових військ та армійська авіація.

Військовослужбовці Об'єднаних сил провели на сході України масштабні триденні тренування органів військового управління з практичним залученням бойових бригад, повідомляє прес-служба штабу ООС у Facebook.

Під час тренування керівництво й офіцери штабів насамперед відпрацьовували планування та прийняття рішень в умовах різкої зміни військової обстановки в Донбасі.

"Штаби усіх рівнів працювали на рухомих пунктах управління. Особовий склад підрозділів, залучених до навчання, практично виконував прийняті в процесі роботи штабів рішення", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, за одним зі сценаріїв танкові підрозділи ОС, відведені від лінії зіткнення на сході України, відпрацьовували марш і переправу через водну перешкоду по паромній переправі. Тренувались українські танкісти на полігоні в Донецькій області.

Навести переправу за лічені хвилини мали військовослужбовці підрозділів оперативного забезпечення, які впоралися із завданням втричі швидше й без порушення нормативних вимог. Аерозольним маскуванням переправи техніки займались бійці спеціалізованого підрозділу РХБ захисту.

Тим часом пілоти вертольотів армійської авіації відпрацьовували дії під час польоту двійками у простих та складних метеоумовах і виконували вправу зі встановлення мінних загороджень.

А фронтові винищувачі МіГ-29 і штурмовики Су-25 Повітряних сил ЗСУ забезпечували прикриття понтонної переправи танкового підрозділу. Зокрема, пілоти Су-25 нанесли умовний удар по противнику, забезпечивши безперешкодне розгортання у бойові порядки танкового підрозділу.

Нагадаємо, із 1 по 12 липня у Чорному морі проводилися багатонаціональні військові навчання Sea Breeze-2019. Цьогоріч у них брали участь військовослужбовці Військово-морських сил США, України, Болгарії, Румунії, Туреччини, Грузії і Молдови. Щорічні багатонаціональні військові навчання Sea Breeze проводяться з 1997 року. Організаторами виступають Україна і США.

Навчання проводилися на морі, суші, у повітрі та під водою. Новацією цього року стало відпрацювання річкового елементу з розблокування виходу кораблів з ріки Дунай до Чорного моря. План Sea Breeze-2019 довелося коригувати через раптове закриття Росією району плавання в акваторії Чорного моря. У ВМС України та багатонаціональному штабі сприйняли російську агресію як додатковий виклик, із яким військові гідно впоралися.

Крім цього, російські кораблі стежили за проведенням навчань Sea Breeze-2019. За кораблями НАТО спостерігали малий протичовновий корабель "Касимов" і сторожовий корабель "Пытливый" ЧФ Росії, у визначених районах чергували літаки морської авіації і берегові ракетні комплекси "Бал" і "Бастіон" ЗС РФ, дислоковані в анексованому Криму.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі