Коронавірус - Конференцію ООН зі зміни клімату перенесено на наступний рік - Світ - dt.ua

Кліматичну конференцію ООН по зміні клімату перенесли на 2021 рік

2 квітня, 15:10 Роздрукувати

Форум повинен був пройти з 9 по 12 листопада в шотландському Глазго.

Нові дати буде визначено після спільного обговорення з членами форуму © depositphotos / monticello

У зв'язку з пандемією коронавірусу було прийнято рішення перенести Кліматичну конференцію ООН (COP26) на наступний рік. Форум повинен був відбутися у листопаді у місті Глазго, що в Шотландії. Про рішення повідомили у пресрелізі на офіційному сайті.

"Сьогодні перед світом стоїть безпрецедентний глобальний виклик, і країни обґрунтовано зосереджують свої зусилля на порятунок життя і боротьбі з COVID-19. Ось чому ми вирішили перенести COP26 ", - заявив британський міністр у справах бізнесу і голова конференції Алок Шарма.

По плану конференція повинна була пройти з 9 по 12 листопада. Нові дати буде визначено після спільного обговорення з членами форуму.

"Ми продовжимо роботу з партнерами, щоб вирішити амбітні (завдання), необхідні для подолання кліматичної кризи, і узгодимо нову дату", - зазначив Шарма.

Читайте також: Зміна клімату збільшила ризик пожеж в Австралії як мінімум на 30%

Нагадаємо, вчені з Університету Ліндса провели дослідження в 86 країнах світу і з'ясували, що на багатих людях лежить велика частина відповідальності за зміни клімату. 

Результати вчених показують, що десята частина найбагатших людей в цих країнах споживає в 20 разів більше енергії, ніж десята частина найбідніших.

В основному це відбувається тому, що бідні верстви населення не можуть собі дозволити власний автомобіль, тому користуються громадським транспортом. Дослідження вчених показало, що у всіх країнах чим багатша людина, тим більше енергії вона використовує.

Раніше 11 тисяч вчених зі 153 країн світу заявили про настання "кліматичної надзвичайної ситуації". За їхніми словами, в разі, якщо існуючий порядок не буде переглянутий, не можна буде уникнути "невимовних людських страждань".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >