У центрі Лондона публічно і демонстративно спалили прапор Євросоюзу

Поділитися
У центрі Лондона публічно і демонстративно спалили прапор Євросоюзу Британії нагадали, що вона не радикальне угрупування, щоб палити прапори © alexlmx / Depositphotos
31 січня Британія вийшла з ЄС.

Британія, яка вийшла 31 січня з ЄС, починає позбавлятися від зовнішніх атрибутів, що зв'язують її з Євросоюзом. Прихильники Brexit роблять так, що виглядає це не дуже презентабельно.

У Лондоні біля Даунінг-стріт прихильники Brexit спалили прапор Європейського Союзу за кілька годин до виходу Великобританії з блоку. Про це повідомляє Reuters, передає Кореспондент.

В цей час інші прихильники Brexit висміювали людей, які підтримують членство в ЄС.

Близько 200-300 прихильників ЄС йшли від Даунінг-стріт до офісу Європейської комісії в Лондоні.

Поліція сформувала лінію, щоб розділити дві групи.

Прихильники Brexit співали "Ганьба тобі, ганьба тобі", "Лузери, лузери" і "Бувай, ЄС" на мелодію Auld Lang Syne – цю пісню прийнято виконувати на прощання.

Коментарі, які з'явилися під відео зі спаленням прапора, вельми показово продемонстрували до цього ставлення: люди зазначили, що вважали Лондон цивілізованим місцем, а не радикальним угрупуванням.

"Як і на Близькому Сході, в Лондоні спалюють прапори... Між тим, в цивілізованому Брюсселі британський прапор знімають з гідністю і повагою", - написав користувач.

Одне із зауважень, підписане користувачем з Донецька, в досить сильному визначенні містило висновок про те, що прихильники всіляких відділень не витримують ніякої критики.

Лідери ЄС у п'ятницю попередили Велику Британію про те, що життя поза об'єднанням ніколи не зрівняється з тими перевагами, які були у Лондона в якості члена ЄС, та пообіцяли почати "нову еру" після Brexit, пише газета Financial Times.

За кілька годин до офіційного виходу Великї Британії з ЄС президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн і керівники інших інституцій об'єднання заявили, що тепер Британія повинна вирішити, наскільки тісні відносини вона хоче побудувати з Євросоюзом.

"У нас багато спільного, і варто довести світу, що ми можемо бути сусідами та тісно співпрацювати", - сказала фон дер Ляйєн. "Ми хочемо мати якнайкращі відносини з Великою Британією, але вони ніколи не будуть такими ж хорошими, як членство".

Президент Європейської ради Шарль Мішель повторив попередні попередження Брюсселя про те, що глибина майбутніх економічних відносин залежатиме від готовності Британії суворо дотримуватися правил об'єднання.

"Чим більше Велика Британія буде відхилятися від стандартів ЄС, тим менше буде доступ до єдиного ринку", - сказав він.

Прем'єр-міністр Борис Джонсон, який наступного тижня повинен представити своє бачення торгової угоди між Великою Британією і ЄС у своїй основній речі, вже заявив про бажання відвести Лондон від курсу правил Брюсселя після Brexit.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі