Ліга Чемпіонів: «Динамо» поступилося «Аяксу»

© frontzmin.org
У другому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів київське «Динамо» на виїзді поступилося перемогою амстердамському «Аяксу». Матч закінчився з рахунком 2:1.
У другому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів київське «Динамо» на виїзді поступилося перемогою амстердамському «Аяксу». Матч закінчився з рахунком 2:1.«Динамо» мало відчутну перевагу на полі. З перших хвилин кияни почали масовану атаку на ворота суперника. Небезпечні моменти створювали Роман Еременко, Олег Гусев, але до реалізації гольових моментів справа так і не доходила. Перший гол на 43-ій хвилині матчу забив Луіс Суарес («Аякс»). У другому таймі «Динамо» виглядало вже не таким свіжім і напористим, тому нав’язати свою гру суперникові вже не вдавалося. На 76-ій хвилині Ель-Хамадуї («Аякс») збільшив розрив у рахунку до 2:0. Гол був забитий після відмінно розіграної комбінації голландців. Українці відповіли голом на 84-ій хвилині, коли реалізував пенальті Андрій Шевченко. Штрафний заробив Мілош Нінковіч. «Мені дуже прикро, що ми не вийшли в груповий етап. Ми дуже добре виглядали в першому таймі, але не вистачило реалізації тих моментів, практично стовідсоткових. Що стосується другого тайму, то вплинув матч з Дніпром два дні тому. Була територіальна перевага, а помилка Сілви призвела до другого м'яча. Звичайно, я поздоровляю суперника, але думаю, що ми повинні були його проходити. В цілому, звичайно, я незадоволений. Мені може бути прикро, і більше нічого. Аякс нам не створював жодних проблем, з точки зору тактики голландці просто били м’яч вперед. У них є сильний гравець Суарес, який продемонстрував сьогодні свою майстерність. Мені дуже прикро, що ми програли цій команді… Я не знімаю свою відповідальність. У тому, що ми не вийшли в груповий турнір, винна одна людина – тренер», - сказав на прес-коференції наставник київського клубу Валерій Газаєв. «У першій половині матчу «Динамо» грало краще за мою команду. Напевно, для «Аякса» цей матч був кращою школою, навіть більшою мірою, чим для суперника. Наскільки я знаю, в «Динамо» дійсно молодим гравцем був лише Ярмоленко, інші футболісти були більш-менш досвідченими, зі стажем. Загалом, хотів би підкреслити, що мені сподобалася гра «Динамо»,- сказав на прес-конференції тренер амстердамського клубу Мартін Йол. Також наставник «Аякса» сказав, що вихід його команди в груповий турнір має величезне значення. «Величезне значення – як для команди в цілому, так і для кожного гравця окремо. Вони всі дуже молоді, тому це для них прекрасна школа. З іншого боку, це також має величезне значення для голландського футболу в цілому, оскільки на «Аякс» дивиться, без перебільшення, вся країна». Свою боротьбу за кубки «Динамо» продовжить в Лізі Європи. У Лізі Чемпіонів залишився лише донецький Шахтар, який як чемпіон України, потрапив туди минувши кваліфікацію. Нагадаємо, перший матч у Києві закінчився із рахунком 1:1Крім того, сьогодні завершилися ще чотири поєдинки, які дозволили остаточно сформувати список команд, які потрапляють в груповий турнір Ліги Чемпіонів:«Осер» (Франція) на своєму полі обіграв «Зеніт» (Росія) 2:0. Забивали: Хенгбарт (9); Елень (53) «Тоттенхем» (Англія) легко розібрався з «Янг Бойз» (Швейцарія) 4:0. Забивали: Крауч (5, 61, 78, пен.); Дефо (32) «Копенгаген» (Данія) виграв у «Русенборга» (Норвегія) 1:0. Гол у ворота суперника забив Оттесен «Копенгаген» на 33 хвилині «Жиліна» (Словаччина) перемогла з мінімальним рахунком «Спарту» (Чехія) 1:0. М’яч забив на 18 хвилині CісейПеред жеребкуванням сформовані кошики команд групового турніру:У перший кошик групового турніру потрапили: «Інтер» (Італія), «Барселона» (Іспанія), «МЮ», «Челсі», «Арсенал» (все – Англія), «Баварія» (Німеччина), «Мілан» (Італія), «Ліон» (Франція). Другий кошик: «Вердер» (Німеччина), «Реал» (Іспанія), «Рома» (Італія), «Шахтар» (Україна), «Бенфіка» (Португалія), «Валенсія» (Іспанія), «Марсель» (Франція), «Панатінаікос» (Греція). Третій кошик: «Тоттенхем» (Англія), «Рейнджерс»  (Шотландія), «Аякс» (Нідерланди), «Шалі» (Німеччина), «Базель» (Швейцарія), «Брага» (Португалія), «Копенгаген» (Данія), «Спартак» (Росія). Четвертий кошик: «Хапоель Т-А» (Ізраїль), «Твенте» (Нідерланди), «Рубін» (Росія), «Осер» (Франція), «Клуж» (Румунія), «Партизан» (Сербія), «Жіліна» (Словаччина), «Бурсаспор» (Туреччина). Жеребкування групового раунду відбудеться 26 серпня о 19.00 за київським часом.

За матеріалами: Football.ua, ФК Динамо