Ліга Європи: львівські «Карпати» зуміли прорватися в наступний етап

© ukraine.russiaregionpress.ru
Львівські «Карпати» в неймовірно напруженому і складному матчі зуміли на останніх хвилинах вирвати нічию в турецького «Галатасарая», яка дозволила українцям пройти в наступний раунд розіграшу Ліги Європи.

За своїм характером гра у Львові відрізнялася від першої зустрічі, яка, нагадаємо, завершилася з рахунком 2:2. Турецький клуб виглядав зібранішим і не дозволяв львів’янам нав’язувати свою гру, небезпечно відповідаючи контратаками на прориви гравців «Карпат». Український клуб прагнув бути уважним в захисті та гострим в атаці. Особливо в темпі підопічні Олега Кононова додали після 30 хвилини першого тайму, але реалізації так і не було. На перерву команди пішли з рахунком 0:0.

У другому таймі гру на себе узяв «Галатасарай», якого влаштовувала виключно перемога або велика нічия. Господарям матчу вдавалося стримувати цей натиск і відповідати досить гострими випадами.

На 71 хвилині, за грубий фол проти гравця турецького клубу, був видалений з поля гравець «Карпат» Сергій Кузнєцов. З цієї миті тиск «Галатасарая» помітно збільшився, і на 91 хвилині Ілмаз Айдін точно пробив по воротях Андрія Тлумака. «Галатасарай» повів у рахунку за три хвилини до закінчення матчу.

За дві хвилини Артем Федецький замикає передачу низом і зрівнює рахунок. На 93 хвилині рахунок на табло стає 1:1. Радысть львів’ян була настільки нестримна, що через затримку часу був видалений з поля винуватець свята.

Загальний рахунок за підсумками двох матчів 3:3, але львівський клуб більше м’ячів забив на виїзді, тому саме він продовжує боротьбу в Лізі Європи.

Також сьогодні завершилися й інші поєдинки раунду плей-офф Ліги Європи:

«Актобе» (Казахстан) – «АЗ» (Нідерланди)  2:1 (загальний 2:3)

Голи: Мурат Тлешев, 67, 88 – Понтус Вернблом, 10

«Динамо» Мінськ (Білорусь) – «Брюгге» (Бельгія) 2:3 (загальний 3:5)

Голи: Андрій Чухлей, 47, Станіслав Драгун, 90 – Карл Хуфкенс, 5, 32 (обидва з пенальті), Вілфред Дальма, 26

«Дніпро» Могильов (Білорусь) – «Вільярреал» (Іспанія) 1:2 (загальний 1:7)

Голи: Володимир Юрченко, 19 – Хосеба Льоренте Нілмар, 45+1, Мазко Рубен, 90+1 Вилучення: Маркес Крістобаль, 68 «Вільярреал»

«Карабах» (Азербайджан) – «Боруссія Д» (Німеччина) 0:1 (загальний 0:5)

Гол: Лукас Барріос, 90+1

«Марітіму» (Португалія) – «БАТЕ» (Білорусь)  1:2 (загальний: 1:5)

Голи: Еліас Кану, 90+1 – Олександр Павлов, 52, Максим Ськавиш, 90+3

«Хельсінкі» (Фінляндія) – «Бешикташ» (Туреччина) 0:4 (загальний 0:6)

Голи: Рекардо Куарежма, 15, Хосе Марія Гутієррес Ернандес (Гуті), 67, Уйсал Неджип, 77, Філіп Голошко, 90+3

«Аустрія» (Австрія) – «Аріс» (Греція) 1:1 (загальний 1:2)

Голи: Роланд Лінц, 56 – Карлос Руїс, 42

«Брондбю» (Данія) – «Спортінг» (Португалія) 0:3 (загальний 2:3)

Голи: Евалдо, 45+1, Валенте Нуну, 75, Янник Джало, 90+1

«АПОЄЛ» (Греція) – «Хетафе» (Іспанія) 1:1 (загальний 1:2)

Голи: Алмейда Айлтон, 41 – Даніель Діас, 98

Вилучений: Брурсе, 116 «АПОЄЛ»

«Уніря» (Румунія) – «Хайдук» (Сербія) 1:1 (загальний 2:5)

Голи: Маріус Білашко, 2 – Ведран Вукушич, 88

Вилучення: Василе Мафтей, 82 – Маріо Бркляка, 66

«Літекс» (Болгарія) – «Дебрецен» (Угорщина) 1:2 (загальний 1:4)

Голи: Вілфрід Ніфлор, 68 – Янник Мбенгоно, 53, Петер Цвітковіч, 81

«Грассхопперс» (Швейцарія) – «Стяуа» (Румунія) 1:0 (по пенальті 3:4)

Гол: Веролюб Салатіч, 77

«Левські» (Болгарія) – «АІК» (Швеція) 2:1 (загальний 2:1)

Голи: Даніель Младенов, 49, Гарра Дембеле, 51 – Ісмаель Бангура, 11

«ПСВ» (Нідерланди) – «Сибір» (Росія) 5:0 (загальний 5:1)

Голи: Маркус Берг, 38, Орландо Енгелаар, 56, Ола Тойвонен, 64, Балаж Джуджак, 73, 90 (з пенальті)

«Маккабі» Тель-Авів (Ізраїль) – «ПСЖ» (Франція) 4:3 (загальний 4:5)

Голи: Атар, 48, 90+5, Йуваль Авідор, 68, Харіс Медунянін, 83 (з пенальті) – Гийом Оаро, 40 (з пенальті), Людовик Жюлі, 64, Нене, 90+3 (з пенальті)

«Гент» (Бельгія) – «Фейенорд» (Нідерланди) 2:0 (загальний 2:1)

Голи: Яя Сумаоро, 34, Елімане Кулібалі, 61

«АЄК» (Греція) – «Данді» Ю (Шотландія) 1:1 (загальний 2:1)

Голи: Папа Буба Діоп, 23 – Джон Делі, 78

«Штутгарт» (Німеччина) – «Слован» (Словаччина) 2:2 (загальний 3:2)

Голи: Тімо Гебхарт, 56, Крістіан Гентнер, 64 – Мартін Добротка, 9, Якуб Сілвестр, 53 Вилученний: Михайло Брезнаник, 55 «Слован»

«Утрехт» (Нідерланди) – «Селтік» (Шотландія) 4:0 (загальний 4:2)

Голи: Рікки Ван Волфсвінкель, 12, 19 (обидва з пенальті), 46, Стівен Магуайр, 62

«ТНС» (Великобританія) – «ЦСКА» Софія (Болгарія) 2:2 (загальний 2:5) Голи: Метью Уільямс, 13, Стів Еванс, 61 – Джузеппе Акваро, 10, Крістіан Тібоні, 79

Видалений: Метью Уільямс «ТНС», 66

«Марібор» (Словенія) – «Палермо» (Італія) 3:2 (загальний 3:5)

Голи: Маркос Манго Моралес Таварес, 14, Йосип Ілічич, 58, Синіша Анджелковіч, 89 – Абель Матіас Платеро Ернандес, 62, 68

«Лілль» (Франція) – «Васлуй» (Румунія) 2:0 (загальний 2:0)

Голи: Йоанн Кабай, 69 (з пенальті), Орельен Шеджу, 80

Вилучений: Душан Куцяк, 68 «Васлуй»

«Ельфсборг» (Швеція) – «Наполі» (Італія) 0:2 (загальний 0:3)

Голи: Едінсон Кавані, 29, 38

«Астон Вілла» (Великобританія) – «Рапід» (Відень) 2:3 (загальний 3:4)

Голи: Габріель Агбонлахор, 22, Еміль Хескі, 77 – Атде Нухіу, 52, Маріо Зоннляйтнер, 78, Рене Гартлер, 81

«Мазервелл» (Шотландія) – «Оденсе» (Данія) 0:1 (загальний 1:3)

Гол: Пітер Утака, 28

Вилучення: Рууд Еспен, 75, Томас Крістенсен, 85, обидва – «Оденсе»

«Манчестер Сіті» (Великобританія) – «Тімішоара» (Румунія) 2:0 (загальний 3:0)

Голи: Шон Райт-Філліпс, 43, Дедрік Бойата, 59

«Ювентус» (Італія) – «Штурм» (Австрія) 1:0 (загальний 3:1)

Гол: Алессандро Дель Пьеро, 53

«Динамо» Загреб (Хорватія) – «Гьор» (Угорщина) 2:1 (загальний 4:1)

Голи: Насрі Саммір, 45+2, 84 (обидва з пенальті) – Ніколас Сеолін, 17

«Фенербахче» (Туреччина) – «ПАОК» (Греція) 1:1 (загальний 1:2)

Голи: Белезоглу Емре, 50 – Златан Муслімовіч, 102

«Порту» (Португалія) – «Генк» (Бельгія) 4:2 (загальний 7:2) Голи: Халк, 36, 59 (з пенальті), 63, Фернандо, 53 – Воссен Йелле, 22, 56