Ліга Європи: "Севілья" розгромила "Карпати"

© afflictor.com
Львівські «Карпати» зазнали нищівної поразки від іспанської «Севільї» в матчі четвертого туру групового раунду Ліги Європи-2010/2011. Матч закінчився з рахунком 4:0.
Львівські «Карпати» зазнали нищівної поразки від іспанської «Севільї» в матчі четвертого туру групового раунду Ліги Європи-2010/2011. Матч закінчився з рахунком 4:0. Матч в Іспанії почався одразу з тотальної переваги «Севільї». Іспанський клуб не дозволяв гостям створити хоч якусь атаку. В тім уже за кілька хвилин після початку матчу показав, що «біло-червоні» вийшли на поле перемагати. На 9-й хвилині «Севілья» скористалася грубими помилками оборони «Карпат». Альваро Негредо дали спокійно зустрітися з м'ячем у штрафному й зробити подачу на дальню стійку, там же подібні вольності мав і Алехандро Альфаро - 1:0. Після забитого гола малюнок і настрій гри майже не змінився. Іспанці продовжували впевнено йти вперед й не дозволяли відійти ініціативі до підопічних Олега Кононова. На 31-й хвилині Лука Чигаріні чудово реалізував штрафний. Він майже без розбігу від поперечини вклав м'яч у сітку воріт Андрія Тлумака - 2:0. До свистка на перерву іспанці зуміли ще збільшити розрив. На 42-й хвилині «Севілья» провела наступну швидку атаку. Негредо з лінії штрафного пробив у поперечину, а першим на підборі опинився Альфаро. 3:0. Після перерви «Карпати» спробували розпочати активну боротьбу, але зробити що-небудь львівському клубу все одно не вдалося. На 51-й хвилині рахунок став 4:0. Хосе Карлос спокійно змістився з лівого флангу в центр і пробив у нижній кут, Андрій Тлумак відбив м'яч, а першим на добиванні опинився Альваро Негредо. На 52-й хвилині відрив у рахунку міг стати 5 м'ячів, але Хосе Карлос не зумів реалізувати вихід один на один з Тлумаком. На 74-й хвилині «Карпати» мали забивати, скориставшись помилкою воротаря "Севільї" Хаві Вараса, який віддав м'яч Михайлу Кополовцю. Гравець подав прямо на Сергія Зеньова, а той з лінії воротарською головою пробив повз ворота. «Карпати» намагалися забити гол престижу, але оборона «Севільї» виявилася неприступною. На 90-й хвилині «Карпати» знову не змогли забити майже з лінії воріт іспанського клубу. Після подачі штрафного біля воріт господарів виникла паніка, внаслідок якої Федецький пробив у поперечину. Матч завершився з рахунком 4:0